Rozvrh hodin

DISTANČNÍ ROZVRH

Rozcestí pro ročníky

1. R

2. r

3. r

4. r

5. r

6. r

7. r

8. r

9. r

Školní rok : 2019/2020

1.třída

Hodina Od - Do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 ČJ
(Daňková)
AJ
(Gacek)
ČJ
(Daňková)
S
(Daňková)
EST
(Šejnostová)
2. 9:55 - 10:40 AJ
(Čakányová)
ČJ
(Daňková)
AJ
(Čakányová)
S
(Daňková)
AJ
(Čakányová)
3. 11:00 - 11:45 M
(Daňková)
ČJ
(Daňková)
M
(Daňková)
ČJ
(Daňková)
ČJ
(Daňková)
4. 11:55 - 12:40 EST
(Daňková)
M
(Daňková)
ČS
(Daňková)
M
(Daňková)
ČJ
(Daňková)
5. 13:05 - 13:50 AJ
(Vrtný)
EST
(Daňková)
Krav Maga
(Dřevěňáková)
ČS
(Daňková)
S
(Daňková)
6. 14:00 - 14:45




7. 14:55 - 15:40




8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


2.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 ČJ
(Šejnostová)
ČJ
(Šejnostová)
AJ
(Čakányová)
S
(Šejnostová)
M
(Patrasová)
2. 9:55 - 10:40 ČJ
(Šejnostová)
AJ
(Gacek)
ČS
(Šejnostová)
S
(Šejnostová)
ČJ
(Šejnostová)
3. 11:00 - 11:45 M
(Patrasová)
M
(Patrasová)
M
(Patrasová)
ČJ
(Šejnostová)
ČJ
(Šejnostová)
4. 11:55 - 12:40 AJ
(Čakányová)
EST
(Šejnostová)
ČJ
(Šejnostová)
AJ
(Čakányová)
ČS
(Šejnostová)
5. 13:05 - 13:50 EST
(Šejnostová)
EST
(Šejnostová)
EST
(Šejnostová)


6. 14:00 - 14:45 S
(Šejnostová)
AJ
(Vrtný)
Krav Maga
(Dřevěňáková)


7. 14:55 - 15:40




8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


3.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 ČJ
(Samková)
ČJ
(Samková)
M
(Samková)
EST
(Radová)
S
(Samková)
2. 9:55 - 10:40 ČJ
(Samková)
ČJ
(Samková)
ČJ
(Samková)
EST
(Radová)
S
(Samková)
3. 11:00 - 11:45 EST
(Kiral)
AJ
(Gracek)
ČJ
(Samková)
AJ
(Čakányová)
ČJ
(Samková)
4. 11:55 - 12:40 M
(Samková)
M
(Samková)
ČS
(Samková)
M
(Samková)
AJ
(Čakányová)
5. 13:05 - 13:50 ČS
(Samková)
AJ
(Čakányová)
EST
(Samková)
Bojové sporty
(Vu)

6. 14:00 - 14:45 S
(Samková)
EST
(Daňková)
AJ
(Vrtný)
ČJ
(Samková)

7. 14:55 - 15:40




8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


4.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 ČJ
(Furčáková)
ČJ
(Troszoková)
ČJ
(Furčáková)
ČJ
(Troszoková)
S
(Daňková)
2. 9:55 - 10:40 ČJ
(Furčáková)
ČJ
(Troszoková)
ČS
(Furčáková)
M
(Stankuš)
S
(Daňková)
3. 11:00 - 11:45 M
(Stankuš)
AJ
(Čakányová)
M
(Stankuš)
AJ
(Gacek)
M
(Stankuš)
4. 12:55 - 12:40 EST
(Kiral)
M
(Stankuš)
EST
(Furčáková)
ČJ
(Furčáková)
ČJ
(Furčáková)
5. 13:05 - 13:50 ČS
(Furčáková)
EST
(Furčáková)
EST
(Furčáková)
ČS
(Furčáková)
AJ
(Čakányová)
6. 14:00 - 14:45 AJ
(Vrtný)
S
(Troszoková)

Bojové sporty
(Vu)
EST
(Furčáková)
7. 14:55 - 15:40




8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


5.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 ČJ
(Troszoková)
ČJ
(Furčáková)
S
(Troszoková)
AJ
(Gacek)
ČJ
(Furčáková)
2. 9:55 - 10:40 ČJ
(Troszoková)
AJ
(Čakányová)
S
(Troszoková)
ČJ
(Furčáková)
ČJ
(Furčáková)
3. 11:00 - 11:45 M
(Vrtný)
M
(Vrtný)
ČJ
(Furčáková)
ČS
(Troszoková)
ČJ
(Čakányová)
4. 11:55 - 12:40 ČS
(Troszoková)
ČS
(Troszoková)
M
(Vrtný)
M
(Vrtný)
EST
(Samková)
5. 13:05 - 13:50 EST
(Kiral)
PC
(Vrtný)
ČJ
(Troszoková)
M
(Vrtný)
EST
(Samková)
6. 14:00 - 14:45 EST
(Troszkoová)
Bojové sporty
(Vu)
S
(Troszkoová)
EST
(Šejnostová)

7. 14:55 - 15:40 AJ
(Vrtný)




8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


6.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45
(Patrasová)
EST
(Kiral)
S
(Patrasová)
M
(Stankuš)
M
(Stankuš)
2. 9:55 - 10:40 M
(Stankuš)
D
(Furčáková)
S
(Patrasová)
AJ
(Gacek)

(Patrasová)
3. 11:00 - 11:45 AJ
(Čakányová)
ČJ
(Kropáčková)
AJ
(Čekányová)
EST
(Radová)
D
(Furčáková)
4. 11:55 - 12:40 F
(Holub)
ČJ
(Kropáčková)
M
(Stankuš)
EST
(Radová)
F
(Holub)
5. 13:05 - 13:50 ČJ
(Kropáčková)
Z
(Holub)
PC
(Vrtný)
ČJ
(Kropáčková)
Z
(Holub)
6. 14:00 - 14:45 EST
(Pomahačová)
VO
(Holub)
PROJ
(Patrasová)
AJ
(Čekányová)

7. 14:55 - 15:40

S
(Holub)
AJ
(Leap)

8. 15:50 - 16:35




Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


7.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
0. 8:00 - 8:45
AJ
(Gacek)



1. 9:00 - 9:45 M
(Stankuš)

(Patrasová)
S
(Stankuš)
D
(Furčáková)
Z
(Holub)
2. 9:55 - 10:40 F
(Holub)
Z
(Holub)
S
(Stankuš)
VO
(Holub)
EST
(Kiral)
3. 11:00 - 11:45 D
(Furčáková)
M
(Stankuš)
F
(Holub)
ČJ
(Kropáčková)
NJ
(Pomahačová)
4. 11:55 - 12:40 NJ
(Pomahačová)
AJ
(Čakányová)
AJ
(Čakányová)
ČJ
(Kropáčková)
M
(Stankuš)
5. 13:05 - 13:50 AJ
(Čakányová)
ČJ
(Kropáčková)

(Patrasová)
M
(Stankuš)
EST
(Šejnostová)
6. 14:00 - 14:45 ČJ
(Kropáčková)
EST
(Šejnostová)
PROJ
(Holub)
SZ
(Holub)
EST
(Šejnostová)
7. 14:55 - 15:40

S
(Holub)


8. 15:50 - 16:35


AJ
(Leap)

Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


8.třída

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
0. 8:00 - 8:45

(Patrasová)

AJ
(Gacek)

1. 9:00 - 9:45 Z
(Holub)
AJ
(Čakányová)
S
(Holub)

(Patrasová)
AJ
(Gacek)
2. 9:55 - 10:40 M
(Vrtný)
M
(Vrtný)
S
(Holub)
M
(Vrtný)
F
(Holub)
3. 11:00 - 11:45 ČJ
(Kropáčková)
EST
(Kiral)
M
(Vrtný)
D
(Vrtný)
Z
(Holub)
4. 11:55 - 12:40 ČJ
(Kropáčková)
D
(Vrtný)
CH
(Patrasová)
CH
(Patrasová)
NJ
(Pomahačová)
5. 13:05 - 13:50 NJ
(Pomahačová)

F
(Holub)

EST
(Pomahačová)
6. 14:00 - 14:45 VO
(Holub)
ČJ
(Kropáčková)
AJ
(Čakányová)
ČJ
(Kropáčková)
EST
(Pomahačová)
7. 14:55 - 15:40 EST
(Pomahačová)
PROJ
(Holub)
S
(Holub)
SZ
(Holub)

8. 15:50 - 16:35
AJ
(Leap)



Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


9.třída

Rozvrh neuveden

Hodina Od - do Pondělí Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
1. 9:00 - 9:45 Content 2 Content 2 Content 2 Content 2 Content 2
2. 9:55 - 10:40 Content 3 Content 3 Content 3 Content 3 Content 3
3. 11:00 - 11:45 Content 4 Content 4 Content 4 Content 4 Content 4
4. 12:10 - 12:55 Content 5 Content 5 Content 5 Content 5 Content 5
5. 13:05 - 13:50 Content 6 Content 6 Content 6 Content 6 Content 6
6. 14:00 - 14:45 Content 7 Content 7 Content 7 Content 7 Content 7
7. 14:55 - 15:40 Content 8 Content 8 Content 8 Content 8 Content 8
8. 15:50 - 16:35 Content 9 Content 9 Content 9 Content 9 Content 9

Poslední změna : 02.09.2019

zájmové(nepovinné) předměty

dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí


Distanční rozvrh

Rozvrh (1. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30 13,05-13,50



po Slabikář
Daňková
Slabikář
Daňková






út ČS
Daňková


AJ Leap



st M
Daňková
M
Daňková






čt

AJ
Čakányová






















Rozvrh (2. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30 13,05-13,50



po







út AJ
Čakányová

M
Patrasová





st

ČS
Šejnostová





čt


AJ Leap





ČJ
Šejnostová














Rozvrh (3. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30

14,55-15,40

po ČJ + M Samková






út ČJ + M Samková
AJ
Čakányová


AJ Leap

st ČJ + M Samková






čt ČJ + M Samková






ČJ + M Samková















Rozvrh (4. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30
14,00-14,45


po
M
Stankuš






út
ČJ
Furčáková






st
M
Stankuš
ČS
Furčáková





čt
ČJ
Furčáková


AJ Leap


AJ
Čakányová
















Rozvrh (5. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30
14,00-14,45


po
M
Vrtný






út
ČS
Vrtný


AJ Leap


st AJ
Čakányová
ČJ
Furčáková






čt
M
Vrtný







ČJ
Furčáková















Rozvrh (6. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30

14,55-15,40

po M
Stankuš

Z Holub




út
CJ Kropáčková D
Furčáková





st M
Stankuš







čt AJ Čakányová
CJ Kropáčková

AJ Leap

F Holub
Patrasová















Rozvrh (7.třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30


15,50-16,35
po AJ Čakányová F Holub NJ Pomahacova




út M
Stankuš

CJ Kropáčková




st
Patrasová







čt M
Stankuš
CJ Kropáčková D
Furčáková



AJ Leap

Z Holub














Rozvrh (8. třída)










1 2 3





9,00-10,00 10,15 – 11,15 11,30-12,30


15,50-1635
po M Vrtný CJ Kropáčková AJ Čakányová




út
Patrasová
F Holub Z Holub


AJ Leap
st
CJ Kropáčková Ch
Patrasová





čt

M Vrtný





NJ Pomahacova D Vrtný





KALENDÁŘ AKCÍ - 2021